Sākums Jaunumi Vēl ir pieejamas valsts apmaksātas vakcīnas pret gripu

Vēl ir pieejamas valsts apmaksātas vakcīnas pret gripu

15.02.2024.

Aicinām iedzīvotājus izmantot valsts apmaksāto vakcināciju pret sezonālo gripu un pieteikties potes saņemšanai Liepājas Reģionālās slimnīcas Ambulatorās veselības aprūpes daļas reģistratūrā katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz 16.00. Slimnīcā vēl pieejamas aptuveni 60 standarta injicējamās vakcīnas Influvac Tetra, kas paredzētas visiem - gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Ņemot vērā, ka imunitāte izveidojas nedēļas laikā pēc vakcinācijas un gripas izplatība parasti ilgst vairākus mēnešus – līdz pat maija beigām, vakcinēties pret gripu nav par vēlu arī epidēmijas laikā.

Ikgadējā vakcinācija ir efektīvākais veids, kā sevi pasargāt no saslimšanas ar gripu. Vakcinēties pret gripu ir ieteicams ikvienam, jo īpaši vakcinācija ir ieteicama personām, kuras pieder pie kādas no riska grupām.