Sākums Jaunumi Liepājas Reģionālo slimnīcu apmeklē veselības ministrs

Liepājas Reģionālo slimnīcu apmeklē veselības ministrs

06. 01. 2024.

Veselības ministrs Hosams Abu Meri piektdien, 05. 01. 2024. reģionālā vizītē apmeklēja Liepāju, kur iepazinās ar Kurzemē lielākās ārstniecības iestādes darbu – Liepājas Reģionālo slimnīcu, kā arī Piejūras slimnīcu un tikās ar ģimenes ārstiem.

Liepājas Reģionālās slimnīcas vadība iepazīstināja ar slimnīcas darbību, personālu un telpām, norādot, ja, lai gan ir atsevišķi sarežģījumi, stacionārs savā darbībā jūtas salīdzinoši finansiāli stabili. Slimnīca iegulda līdzekļus telpu renovācijā, loģistikā un modernizācijā. Sadarbojoties ar augstskolām, tiek domāts par jauno speciālistu piesaisti.

Liepājas Reģionālā slimnīca ir lielākā daudzprofilu ārstniecības iestāde Kurzemē - 4. līmeņa slimnīcā sniedz stacionāro un sekundāro ambulatoro palīdzību, neatliekamo medicīnisko palīdzību, dažāda veida veselības aprūpes maksas pakalpojumus, sociālās aprūpes pakalpojumus pašvaldībai, kā arī veic ārstu rezidentu apmācību. Slimnīcā gadā ārstējas ap 15 tūkstošiem pacientu.

Tāpat ministrs tikās arī ar Liepājā strādājošajiem ģimenes ārstiem un pauda atbalstu jauno ārstu iesaistei primārās veselības aprūpes sistēmas stiprināšanā.

Informācijas avots: Veselības ministrija