Sākums Jaunumi Liepājas dzimšanas dienā pasaulē nākuši divi puisīši

Liepājas dzimšanas dienā pasaulē nākuši divi puisīši

19.03.2024.

Liepājas dzimšanas dienā, 18. martā, Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākuši divi mazuļi.

Dienvidkurzemes novada Bunkas pagasta iedzīvotāju Agneses Astrauskas un Guntara Ukstiņa ģimenē plkst. 4.44 sagaidīts ceturtais bērniņš - Emīls, kurš piedzimstot svēra 3655 gramus un bija 54 centimetru garš. Mājās mazuli gaida vienpadsmitgadīgā māsa Elīza, deviņgadīgais brālis Rihards un trīsgadīgais brālītis Guntis.

Savukārt liepājnieku Lindas Šmēdiņas un Naura Blūmfelda ģimenē plkst. 22.04 pasaulē nāca puisītis (3575 gramus smags un 55 centimetrus garš), kuram vecāki devuši vārdu Pauls. Mazo brālīti mājās gaida piecgadīgais brālītis Sems.

Mazuļiem pasaulē palīdzēja nākt ārste Tija Ausmane, vecmātes Ineta Vītola un Iveta Miče.

Kopumā šogad Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākuši 168 mazuļi.