Sākums Jaunumi Inese Eglīte saņem titulu “Gada māsa Kurzemē 2023”

Inese Eglīte saņem titulu “Gada māsa Kurzemē 2023”

23.11.2023.

Priekšlaicīgi dzimušo bērnu vecāku biedrība "Esmu Klāt", vēloties izteikt sevišķu pateicību un atzinību tiem, kas ir īpaši veicinājuši neonatoloģijas un priekšlaicīgi dzimušo bērnu aprūpes nozares attīstību, šogad pirmo reizi pasniedza Gada balvas neonatoloģijā.

Viena no balvām bija vecāku simpātiju balva – Gada māsa neonatoloģijā. Biedrība informē, ka vecāku izvirzītos kandidātus apkopoja un uzvarētājus noteica žūrija balsojot.

Titulu “Gada māsa Kurzemē 2023” saņēmusi Liepājas Reģionālās slimnīcas Jaundzimušo pataloģijas un intensīvās terapijas nodaļas māsa Inese Eglīte. Balvas laureātiem tika pasniegtas Pasaules Priekšlaicīgi dzimušo bērnu dienas pasākumā "Satikšanās svētki" 2023.gada 17.novembrī, Rīgā.

Pasākuma organizatori pateicās Inesei par sirsnību un mīlestību, ar kādu viņa veic savu darbu. Apsveikumiem pievienojamies arī mēs – Liepājas Reģionālās slimnīcas kolektīvs!

Inese Eglīte: “Liels paldies Jums mani bijušie pacientiņi un viņu vecāki, par izrādīto godu būt ,,Gada māsa Kurzemē 2023"! Paldies vecāku biedrībai “Esmu Klāt” par lieliski organizētu pasākumu!”