Sākums Jaunumi Aicinām sievietes piedalīties aptaujā par dzemdību pieredzi stacionārā

Aicinām sievietes piedalīties aptaujā par dzemdību pieredzi stacionārā

28.01.2024.

Lai turpinātu uzlabot SIA “LIEPĀJAS REĢIONĀLĀ SLIMNĪCA” sniegto pakalpojumu un klientu apkalpošanas kvalitāti, slimnīcā ir ieviesta aptaujas anketa sievietēm, kuras pēc dzemdībām izrakstās no stacionāra. Aptauja ir anonīma un rezultāti tiks izmantoti apkopotā veidā.

Aptaujas anketu iespējams aizpildīt, noskenējot QR kodu, kas ir atrodams izrakstā. Lai nolasītu QR koda informāciju, nepieciešams viedtālrunis vai planšetdators ar fotokameru. Tādējādi anketu var aizpildīt jebkur un jebkurā laikā, ja vien pie rokas ir viedierīce ar interneta pieslēgumu.

Aptaujas iniciatore, Dzemdību nodaļas virsārste Inga Vēvere skaidro, ka aptauja ir par dzemdību pakalpojumu kvalitāti slimnīcas etapā. “Kliente, izrakstoties no stacionāra un aizpildot anketu, sniedz mums vērtīgu informāciju par savu apmierinātības līmeni ar saņemto pakalpojumu, t.sk., norādot to, kas bija labs un kas vēl būtu jāuzlabo gan medicīnisko pakalpojumu, gan komunikācijas jomā. Apkopotie rezultāti mums ļaus pilnveidot sniegto pakalpojumu kvalitāti,” norāda I.Vēvere.

Paldies par atsaucību!